اخبار

آخرین مبتلایان کرونا

لینک کوتاه این مطلب:
https://atargram.ir/?p=1836

 

آخرین مبتلایان کرونا ویروس در ایران

اخباری از تعداد آخرین مبتلایان و فوت شده های ویروس کرونا در ایران است. که در ساعاتی پیش از سمت وزارت بهداشت اعلام شد. وزارت بهداشت آخرین آمار و تعداد افراد مبتلا به کرونا و همچنین تعداد فوتی ها و درمان شده ها را اعلام نموده است.

تعداد تمامی مبتلایان کرونا چقدر است؟

طبق گفته ی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از شروع تزریق واکسن تا به امروز 4 میلیون و 403 هزار و 753 نفر دُز اول واکسن کرونا را دریافت نموده‌اند. و 972 هزار و 871 نفر هم دُز دوم واکسن ویروس کرونا را دریافت کردند. و در کل 5 میلیون و 376 هزار و 624 دز واکسن تزریق شده است.

از مورخ 31 خردا ماه تا  مورخ 1 تیر ماه 1400، 11 هزار و 716 نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند. و که متاسفانه هزار و 278 نفر از این مبتلایان در بیمارستان ها بستری شدند.

– تعداد بیماران مبتلا به کویید 19 به 3 میلیون و 117 هزار و 336 نفر رسید.

جهت ارتباط با مشاوران عطارگرام کلیک کنید...

در مدت زمان 24 ساعت گذشته متاسفانه 116 نفر بیمار مبتلا به کویید 19 فوت شدند. و تعداد کل فوت شدگان به 83 هزار و 217 نفر رسید.
خبر خوب : تا امروز دو میلیون و 771 هزار و 705 نفر از بیماران مبتلا به ویروس کرونا درمان گشته‌ اند. و از بیمارستان ها مرخص شده اند.
همچنین 3 هزار و 249 نفر از این بیماران اکنون در بیمارستان ها تحت مراقبت های ویژه می باشند.


 
کانال مشاوره طب سنتی و تغذیه:
مشاوره طب سنتی و تغذیه مشاوره تلگرامی

  حدیث مشورت
قبل از قرن حاضر و توسعه علوم، بشر قرن های متمادی با استفاده از گیاهان اقدام به درمان بیماری ها می نمود.
داروهای گیاهی و گیاهان دارویی اگر در مقدار مناسب و به اندازه مصرف شود؛ هیچ ضرری نخواهند داشت اما بهرحال توصیه عطارگرام به شما این است که از مصرف خودسرانه هر نوع دارویی (چه گیاهی و چه شیمیایی) خودداری کرده و حتما با افراد خبره طب سنتی یا پزشک مشورت نمایید؛ بویژه اگر درحال مصرف داروهای شیمیایی هستید، مصرف برخی داروهای گیاهی می تواند تاثیر داروها را بیشتر نماید و همچنین برخی داروهای گیاهی می توانند تاثیر داروهای شیمیایی را خنثی کنند.

نمایش بیشتر
رفع مسئولیت مهم!

لیلا عباسی

اینجانب فارغ التحصیل کارشناسی رشته مترجمی زبان انگلیسی و کاردانی رشته حسابداری می باشم و با توجه به علایق شخصی به امید سالم زیستن و سالم ماندن از سال 1388 مطالعات خودم را در زمینه طب سنتی آغاز کرده ام و اکنون در خدمت تمامی هموطنان عزیزم هستم تا آنها نیز سالم زندگی کنند و سالم بمانند. به امید روزی که همه مردم تن و روحی سالم داشته باشند چرا که لازمه سالم زیستن داشتن تن و روحی سالم است.

شما هم نظر بدید...

دکمه بازگشت به بالا

Registration

Forgotten Password?

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:

مسدود کننده تبلیغات شناسایی شد

لطفا جهت حمایت از ما، مسدود کننده تبلیغات را غیر فعال کنید. هزینه های تولید محتوای وبسایت از طریق تبلیغات تامین میشود و این ضرری به شما نخواهد زد.